Free Websites at Nation2.com
Translate this Page
Total Visits: 105

Aknsoft cafeplus 10 full crack

Aknsoft cafeplus 10 full crack

AKINSOFT CAFEPLUS v7.x patcher-maxtreme crack keygen
Download: Aknsoft cafeplus 10 full crack
Yani programı orjinal sitesinden satın almanızdan başka bir çareniz yok. PRO He was a fan of such great hackers as Bentley and Jake. CafePlus 6 versiyonundan geçiþ için kurulumdan sonra Yardým menüsünü kullanabilirsiniz. Convert Aknsoft Cafeplus Filter trail version to full software.


aknsoft cafeplus 10 full crack

Ýndir: Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafýndan paylaþýlmaktadýr. Site yönetimine ulasmadan yapilan hukuki islemlerden site yönetimi hiçbir sekilde sorumlu tutulamaz. Rig N Roll Keygen Trivium Shogun.


aknsoft cafeplus 10 full crack

AKINSOFT CafePlus 10. 2. 2004 + Crack Keygen/Serial - Providing you with a variety of features, AKINSOFT CafePlus Lite can prove a handy tool in helping you manage your business with little to no effort, by tending to all the relevant aspects in running a successful Internet cafe.

 

Akinsoft CafePlus genelde internet cafeler için kullanýlan bilgisayarlara süre atama, internet sitelerini yasaklama, uzaktan yardým vs için kullanýlýr. Ýnternet cafelerde, laboratuvarlarda, internet web filtrelemede, restaurantlarda, bilardo salonlarýnda, playstation salonlarýna hitap etmektedir. Ekran Görüntüleri: Özellikler: Bilgisayar, oyun konsolu ve masa takibini yapabilir, Birden fazla server çalýþtýrabilme özelliði Birden fazla kasiyer çalýþtýrabilirsiniz , Yasak site kontrolü URL ve kelime bazýnda Üye, cari, stok ve muhasebe takip iþlemlerini yapabilir, Bonus sistemi ve bilet basýmýný yapabilir, Elektrik kesintisini ekleyebilir, Personel kaydý ve yetkilendirme sistemi ile veri güvenliðinizi garantileyebilir, Dizin koruma ve. Kimlik Numarasý bazýnda , Tüm bilgisayar ekranlarýný ayný anda izleyebilir, Uzaktan client kontrolü ile serverdan client bilgisayarlarý kontrol edebilirsiniz. Clientlerde kurulu olan DeepFreeze programýný aktif veya pasif yapabilirsiniz. Kurulum:Kurulum A'dan Z'ye Rar dosyasýnýn içinde anltýlmýþtýr. Ýndir: Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafýndan paylaþýlmaktadýr. Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakký konusunda yönetimimiz tarafýndan kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir. Türkhackteam üyelerinin yaptýðý bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu deðildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanýlarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu eriþim loglarýndan bu faaliyeti gerçekleþtiren ip adresini tespit edip diðer kanýtlarla birlikte savcýlýða suç duyurusunda bulununuz. Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018.

aknsoft cafeplus 10 full crack

Personel kaydı ve yetkilendirme sistemi. CafePlus 7, 8, 9 veya 10 versiyonundan kurulum esnasnda ykseltme yaplabilmektedir. Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakký konusunda yönetimimiz tarafýndan kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir. You should know that viruses and trojans are created and distributed by the same corporations developing AntiVirus software, they just create a job for themselves. Akinsoft 11 Crack Lazm - Trkiyenin nternet Cafecilere. CafePlus 6 versiyonundan geçiþ için kurulumdan sonra Yardým menüsünü kullanabilirsiniz. Şuan Erzurumda bir internet cafede çalışıyorum ben de, burada gerçekten çok sıkı bir takip var. Filtreleme sistemi nedeni ile bazý anti-virüs programlarý uyarý verebilmektedir. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Sitemiz üzerinden yapılan satış ilanları sadece firmalar için olup, kötüye kullanımından doğacak hasarlardan kesinlikle sitemiz sorumlu tutulamaz. Bu siteye giren her kullanici bu duyurudan haberdar olmus sayilir. Tüm internet kafe sahiplerine hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

iMindMap 10.1 Full Crack With Serial Number + Torrent Latest